Naše filozofie

Včelí med sa nevyrábí ve velkých množstvích v neosobní továrně. Základem společnosti jsou tři včelaři oddaní svému řemeslu a několik našich věrných spolupracovníků.

Včelařství se věnujeme již několik desetiletí

Naším hlavním posláním je vyrábět pouze špičkové produkty spojené s přírodou, které přinášejí potěšení.

Udržitelnost není jen moderní fráze

Trvale udržitelný rozvoj není jen správná věc, ale je pro nás včelaře i životně důležitý. Proto se snažíme jednat zodpovědně vůči prostředí, které jsme zdědili od našich předků.

Uhlíková stopa

Vytápění i chlazení budovy již 9 let zajišťujeme pomocí tepelného čerpadla. Abychom zajišťovali tepelný komfort co nejšetrnějším způsobem, zvolili jsme technologii již na začátku, díky které vytváříme co nejméně emisí CO2.

Zadržování dešťové vody

Zpevněné plochy jako jsou chodníky nebo terasy jsme vyrobili ze štěrků z okolí. Je to náročnější na údržbu, ale na rozdíl od betonu mají vynikající vodoprůchodnost. Pomáhají nám tak zadržet dešťovou vodu v naší půdě. Díky tomu ji nepouštíme jen tak bez užitku do Dunaje. 🙂

Solární energie

Nedávno jsme nainstalovali první solární panely, které nám pomohou fungovat opět o něco udržitelněji. V letošním roce plánujeme vyrobit ještě větší množství solární energie v porovnání s tím minulým a věříme, že výrobu námi vyrobené energie budeme každým rokem zvyšovat.

Sdílíte naši filozofii?

Podpořte nás nákupem našich produktů online

nebo si prohlédněte kde je můžete koupit