Poklona dokonalosti přírody

Včelařská zahrada je místo, kde můžete na chvíli zapomenout na běžné starosti. Je to prostor na relaxaci a odpočinek v objetí tisíců květin, rostlin a bylinek. Projděte se její zákoutími, nebo si jen tak poseďte obklopeni kouzlem přírody.

Včelařství našimi očima

Naším cílem bylo vytvořit místo, kde bychom mohli představit svět včel našimi očima. Tak jak ho vidíme my, s respektem k historii, úctou k dokonalosti přírody a snahou o zvelebení dědictví našich předků pro budoucí generace. Objevte příběh života našich produktů. Od květů na louce, přes obětavou práci včeliček, trpělivou péči včelaře až po sklenici na stole.

Neviditelný svět opylovačů

Snažíme se vytvářet špičkové produkty spojené s přírodou, přinášející potěšení. Prostředí ve kterém žijeme k tomu neoddělitelně patří. Zážitkovou formou chceme představit důležitost droboučkých opylovačů na náš svět. Objekty z rukou Slovenská umělců a řemeslníků chceme inspirovat k zamyšlení nad dary přírody, které často bereme jako samozřejmost. Nahlédněte do světa, kde tisíce rostlin v harmonii vzájemných vztahů vytvářejí opylovačem prostředí pro jejich neviditelný život. Každé třetí sousto na stole máme totiž právě díky nim.

Trvalá udržitelnost

Trvalá udržitelnost není jen správná věc, je pro nás včelaře i životně důležitá. Proto se snažíme chovat zodpovědně k prostředí, které jsme zdědili od našich předků. Budeme rádi, pokud se nám podaří inspirovat podobně smýšlejících lidí aby se na tuto cestu vydali spolu s námi.

Nadšení vychází ze srdce

Zahradu budujeme a udržujeme jen díky nadšení a pomoci od Vás, našich zákazníků. Nákupem u nás nám pomáháte dotovat její provoz. Za účelem jejího dalšího rozvoje jsme založili občanské sdružení, které se bude starat o další rozvoj a provoz včelařské zahrady.
(OZ včelařských Zahrada)

Chcete se dozvědět více?

Přijďte na některý z workshopů, přednášek nebo akcí, které připravujeme. Aktuální info na www.vcelovina.sk

 

Pomozte nám udržovat včelí svět

Naši práci můžete podpořit nákupem v prodejně, nebo účastí na našich akcích. Pomůžete nám i sdílením našeho poselství mezi Vašimi přáteli. Děkujeme.