Medový sajder

Kvašený nízkoalkoholický nápoj z jablečného džusu a včelího medu.

Oblíbený nápoj s nízkým obsahem alkoholu

Pokud nemáte chuť na pivo nebo medovinu, doporučujeme vsadit na medový sajder. Jedná se o oblíbený nápoj s nízkým obsahem alkoholu. Ve zemích jako Francie, Španělsko nebo Anglie patří sajder mezi jeden z nejoblíbenějších nápojů.

Příběh medového sajdru začal psát úplně spontánně

I náš medový sajder má svůj příběh. Nápad vyrábět vlastní sajder vznikl přímo na včelím statku mezi úly pod starými jabloněmi.

Z místních surovin

Medové sajdry jsou vyrobené s láskou v našem medovinářství Včelovina, z místních surovin, na slunečním úpatí Malých Karpat, přímo pod Smolenickým zámkem.

Vyráběné v malých množstvích

Naše sajdry, stejně jako ostatní produkty, nevyrábíme ve velkých množstvích, abychom jim mohli věnovat náležitou péči.

Medový sajder s chmelem

Vyberte si podle vlastní chuti

Medový sajder s chmelem

Sajder DIVOKÁ VČELA je kvašený nízkoprocentní nápoj z jablečné šťávy, včelího medu a za studena přidaného chmele. Příjemnou svěží kyselost jablčné šťávy jsme obohatili pohlazením včelího medu. Za studena přidané aromatické odrůdy chmele přidávají květově citrusovou dimenzi tomuto unikátnímu osvěžení.

Ovocný medový sajder

Sajder ZAKÁZANÉ OVOCE je kvašený nízkoprocentní nápoj z jablečné šťávy, který jsme navíc obohatili o včelí med, aromatický chmel a višňovou a rybízovou šťávu. Harmonie ovoce přináší nevšední svěžest, která se snoubí s dotekem sladkosti včelího medu. Aromatické odrůdy chmele přidávají tomuto ovocnému pokušení nezapomenutelné zakončení.

Medový sajder s chmelem

Ještě ste neokousili medový sajder?

Ochutnejte ho v Medové kavárně

nebo si nakupte v naši prodejně