Světlo Noci Vánoční / předvánoční víkendy / 16:30 – 20:00

Světlo Noci Vánoční

 
 
Zveme Vás na procházku kouzelně rozsvícenou Včelařskou zahradou pod Smolenickým zámkem (Slovensko). Akce se bude konat během předvánočních víkendů (pátek/sobota/neděle) ve Včelařské zahradě (v areálu Včelovina) v době od 16:30 do 20:00.
 
Vstupenky lze zakoupit POUZE ONLINE na konkrétní den a čas.
 
Cena vstupného: 2 € (zahrnuje kupón na nákup v prodejně v hodnotě 1 €)
Děti do 3 let: vstup zdarma
Zakoupíte zde: www.vcelovina.sk
 
Výtěžek akce bude již tradičně použit na další rozvoj projektu Včelařské zahrady.
 
 
snv
Těšit se můžete na vánoční atmosféru z desítek tisíc světélek, rozmístěných po celé zahradě. Čeká na vás 18 metrový Včelí tunel světla, své vánoční přání si můžete popřát pod kouzelným Stromem vánočních přání, nebo Vás překvapí Mluvící úl Ambróz. Dále Vás okouzlí Strom života, náš tradičně netradiční 7 metrový Vánoční stromek z 300 medníků, nebo zde naleznete Tajemství úlu, rozsvícené Bludiště Ráj srdce, či 3-metrového vánočního Meduliaka,… Připraveno bude i občerstvení – burgery a vánoční zelí , hotdogy a buchty od OOZIE foodie, perníčky, horká medovina, horké limonády, medovinový punč, horká čokoláda, kávička, koláček,… Otevřena bude i naše Medová kavárna a prodejna.
 
Bližší informace budeme průběžně aktualizovat.
 
Těšíme se na vaši návštěvu! 🙂
 

Časté otázky

 
Vstupenka na konkrétní den a čas – proč a co to přesně znamená?
 
Záleží nám na tom, aby si návštěvníci akci vychutnali ve klidné a příjemné atmosféře. Včelařská zahrada má omezenou kapacitu, proto je třeba počet návštěvníků průběžně regulovat. I proto si návštěvník může vstupenku uplatnit jen v době, na kterou byla zakoupena. Jindy nelze vstupenku uplatnit.
 
Je vstup časově ohraničen?
 
Časové ohraničení vstupu/délky pobytu na akci je omezeno pouze otevíracími hodinami, tzn. 16:30 – 20:00 a vstupním časem, na který byla vstupenka zakoupena.
 
Můžu si zakoupit vstupenku i přímo na místě, nebo jen online?
 
Na místě nebude probíhat prodej vstupenek. Na každý vstup budou vstupenky online v prodeji až do doby vstupu nebo do vyprodání kapacity daného času.
 
Kdy je třeba se dostavit na místo vstupu?
 
Vstupy na akci jsou každou půl hodinu. Aby vše probíhalo „hladce“, prosíme dostavit se maximálně 15 minut před nebo po čase zakoupeného vstupu. (Příklad: pokud jste si zakoupili vstupenku na 17:00, na vstup je třeba dostavit mezi 16:45 – 17:15.; pokud jste si zakoupili vstupenku na 17:30, na vstup je třeba dostavit mezi 17:15 – 17: 45;…)
 
Mohu v případě výraznějšího zpoždění uplatnit vstupenku na pozdější čas?
 
Bohužel toto není z technických a kapacitních důvodů možné, proto doporučujeme zvážit dobu vstupu při koupi tak, abyste předešli propadnutí vstupenek. Již zakoupenou vstupenku nelze vrátit, změnit termín ani stornovat.
 
Co je flexi vstupenka?
 
V případě, že upřednostňujete flexibilitu v době příhodu a nechcete se vázat na konkrétní čas, můžete si zakoupit i flexibilní vstupenku, kterou umíte využít v daný den v čase dle vlastního uvážení. Počet těchto vstupenek je z kapacitních důvodů limitován.
 
Je možné při nákupu vstupenky uplatnit slevu?
 
Jelikož je cena vstupenky symbolická a zahrnuje i slevový kupón na nákup v prodejně, při samotném nákupu vstupenky nelze uplatnit další slevy.
 
Bude akce probíhat iv případě deštivého/sněhového počasí?
 
Akci je možné absolvovat i během deštivého/sněhového počasí. V nepříznivějším počasí doporučujeme teplejší a nepromokavé oblečení, jelikož jde o akci realizované v exteriéru – ve Včelařské zahradě. Zároveň doporučujeme kupovat vstupenky s ohledem na předpověď počasí pro daný termín.
 
V případě výjimečné situace (např. výrazně husté sněžení, náledí, silný vítr apod., které by mohlo ovlivnit chod akce, příp. ohrozit bezpečnost návštěvníků) může být organizátor nucen akci v daný den zrušit. V takovém případě budou návštěvníci o zrušení akce informováni e-mailem zadaným při koupi vstupenky. (informace o zrušení akce budou zveřejněny i na webové stránce organizátora, na stránkách soc. médií jako je Facebook a Instagram.)
 
Co když bude akce zrušena ze strany organizátora?
 
V případě zrušení termínu akce ze strany organizátora, budeme zákazníky kontaktovat na email uvedený při koupi vstupenky, a zákazníkovi budou vráceny peníze v plné výši. Návštěvník si bude moci zakoupit novou vstupenku na jiný termín a čas.
 
Může návštěvník měnit termín nebo čas zakoupené vstupenky, příp. zrušit již zakoupený vstup?
 
Bohužel toto není z technických a kapacitních důvodů možné. Při kupování je třeba se ujistit, že si rezervujete pro vás vyhovující a správný termín i čas vstupu. Vstupenku nelze vrátit ani stornovat.
 
Kde můžu zaparkovat?
 
K dispozici je bezplatné parkování na louce hned vedle areálu Včelovina. Vstup na akci je jen několik desítek metrů od Vašeho vozidla.
 
Mohu akci navštívit i se svým pejskem?
 
Vstup se psem (nebo jiným zvířetem) na akci není ve venkovních prostorách zakázán, ale jako organizátoři ho vzhledem k charakteru akce nedoporučujeme.
 
Je na akci povoleno focení a natáčení videí?
 
Ano, focení a natáčení instalací akce pro soukromé účely je povoleno; zákazníci mohou na fotografiích a videích označovat a sdílet organizátora, příp. umělce jednotlivých instalací. Během akce není povoleno profesionální nebo komerční focení, natáčení dronem, apod. technologiemi. Fotografie a videa se nesmí používat ke komerčním účelům.
 
Doplňující info. ke vstupenkám:
 
Návštěvník je oprávněn použít vstupenku jednorázově – na konkrétní termín a čas, na jaký byla vstupenka zakoupena. Vstupenku si můžete vytisknout, nebo ji můžete mít dispozici ve vašem mobilu tak, aby se dal naskenovat její QR kód. Při vstupu na akci bude zákazníkovi QR kód na e-vstupence sesnímán čtecím zařízením a bude mu umožněn vstup na akci. Vstup bude umožněn na základě snímání té vstupenky, která byla použita jako první. Další předložení vstupenky nebude akceptováno bez ohledu kdo tuto vstupenku předloží. Organizátor akce neodpovídá za neoprávněné zkopírování vstupenky.